2012 december 19. | Szerző: Cafeblog
Gus, a tengerimalac gazdája szerint “jó fiú”. A kép alapján sem tűnik goromba vendéglátónak, bár azért kicsit meglepődött fejet vág.
Küldj nekünk te is cukit a jajdecuki@cafeblog.hu e-mail címre, várjuk!
Iratkozz fel a heti hírlevélre és többé nem maradsz le a friss tartalomról.
Az adatkezelés további részleteiről itt olvashatsz: Felhasználási feltételek és Egyedi adatkezelési tájékoztató
Hozzájárulok, hogy a Central Médiacsoport Zrt. Cafeblog hírlevelet küldjön számomra.
Nem várt vendégek
2012 december 19. | Szerző: Cafeblog
Gus, a tengerimalac gazdája szerint “jó fiú”. A kép alapján sem tűnik goromba vendéglátónak, bár azért kicsit meglepődött fejet vág.
Oldal ajánlása emailben
X